«У Криму йдуть на карантин усі навчальні заклади» — Аксьонов | QHA media
23 Березня 2020, 18:55

«У Криму йдуть на карантин усі навчальні заклади» — Аксьонов

Закрити

«Голова» анексованого півострова Сергій Аксьонов закриває на карантин усі навчальні заклади Криму.

Відповідний його «указ» від 23 березня опубліковано на сайті «уряду».

Перевести усіх, хто навчається в освітніх організаціях, на реалізацію освітніх програм початкової загальної, основної загальної, середньої загальної освіти (після завершення періоду канікул), додаткової освіти дітей і дорослих, середньої професійної освіти, вищої освіти із застосуванням електронного навчання і дистанційних освітніх технологій, – йдеться в «указі».

При цьому уточнюється, що за заявою батьків або інших законних представників дітей будуть організовані чергові групи у загальноосвітніх організаціях для учнів 1-4 класів чисельністю не більше 12 осіб.

Забезпечити функціонування дошкільних освітніх організацій у штатному режимі. Батьки самостійно схвалюють рішення про відвідування дитиною дошкільної освітньої організації. У дошкільних освітніх організаціях посилити заходи щодо забезпечення безпечних умов перебування дітей, – йдеться у повідомленні.

QHA media повідомляло, що в анексованому Криму підтвердили перший випадок захворювання COVID-19. Коронавірус виявили у жителя півострова, який нещодавно повернувся з Франції.

Дивитись ще: