У Криму хочуть почати перемовини з Києвом про постачання води | QHA media
12 Серпня 2019, 19:00

У Криму хочуть почати перемовини з Києвом про постачання води

Закрити

Підконтрольна Росії «влада» Криму має намір звернутися до Кремля з проханням ініціювати перемовний процес з Україною щодо пропуску на анексований півострів води з річки Дніпро.

Про це заявив на засіданні ради щодо поліпшення інвестиційного клімату «постпред Криму при президенті РФ» Георгій Мурадов, передає ТАСС.

Ініціювати перемовний процес, за його словами, необхідно для того, щоб вирішити низку проблем північної частини півострова.

Анексований Крим почав відчувати проблеми з водопостачанням у квітні 2014 року, коли була припинена поставка води Північно-Кримським каналом, яка забезпечувала до 90% потреб у воді, як для заповнення водосховищ, так і для зрошення.

Незважаючи на максимальні зусилля Росії реалізувати на півострові проект з використання підземних вод для організації водопостачання населення, з кожним роком стає все більш очевидним: Москва не змогла вирішити питання з водопостачанням півострова, і без відновлення роботи Північно-Кримського каналу вирішити водні проблеми Криму не вдасться.

QHA media зібрало підбірку найбільш фантастичних пропозицій щодо вирішення проблеми з водою в Криму, виголошених російськими і кримськими експертами, науковцями та навіть політиками.

Дивитись ще: