«У кримських татар є чудова традиція – розділяти біди і радощі разом». Правозахисники оголосили новий «Кримський марафон» у відповідь на штрафи московського суду | QHA media
29 Липня 2019, 22:44

«У кримських татар є чудова традиція – розділяти біди і радощі разом». Правозахисники оголосили про новий «Кримський марафон» у відповідь на штрафи московського суду

Закрити

Сьогодні, 29 липня, у відповідь на рішення Таганського районного суду Москви стартував новий «Кримський марафон».

Про це повідомляє правозахисна група «Кримська солідарність» на своїй сторінці Facebook.

Зокрема, йдеться, що з 10:40 ранку до 15:30 дня суддя Юлія Смоліна «розглянула» матеріали 18-ти адміністративних справ, постановила визнати всіх винними й оштрафувати 18 кримських татар по 20 тисяч рублів кожного на загальну суму у 360 тисяч рублів.

У відповідь на такі дії десятки людей викладають у мережу фотографії з плакатами «Єдність дорожча за штрафи», щоби показати свою єдність і солідарність з тими, кого нині несправедливо обвинуватили у адмінпорушенні за статтею 20.2 частини 5 КпАПП РФ.

У кримських татар є одна чудова традиція – розділяти біди і радощі разом. Кримський марафон – це показник того, що якими би величезними не були б штрафи, народ не погодиться з несправедливістю й буде допомагати співвітчизникам й одновірцям, – йдеться у повідомленні.

⚡️ «ЕДИНСТВО ДОРОЖЕ ШТРАФОВ»: В КРЫМУ СНОВА СТАРТУЕТ МАРАФОНВ ответ на приговор Таганского районного суда г. Москва,…

Опубліковано Крымская солидарность Понеділок, 29 липня 2019 р.

«Кримський марафон» створила громадська ініціатива «Кримська солідарність» у 2017 році, коли кримським татарам присудили адміністративні штрафи за те, що сотні людей вийшли на одиночні пікети, щоби показати свою незгоду з тими обвинуваченнями та ярликами, котрі навішують на народ.

QHA media повідомляло, що сьогодні у Таганському суді Москви кримські татари, котрі на початку липня приїхали підтримати своїх співвітчизників на апеляційний суд «першої бахчисарайської групи» за «справою Хизб утТахрір» й після чого їх затримали під Верховним судом Росії, отримали однакове покарання – штраф у розмірі 20 тисяч рублів.

Дивитись ще: