У Кремлі прокоментували заяву Зеленського щодо фінансування Медведчука | QHA media
10 Липня 2020, 16:07

У Кремлі прокоментували заяву Зеленського щодо фінансування Медведчука

Закрити
Фото: opinionua.com

Речник президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков назвав помилковою інформацію президента Володимира Зеленського про те, що РФ фінансує лідера партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Російська Федерація не фінансує Медведчука. Судячи з усього, президент має помилкову інформацію, — заявив Пєсков.

9 липня, під час візиту Зеленського на Волинь, активісти «Нацкорпусу» запитали його щодо Медведчука.

«Я впевнений, що він дійсно фінансується з Російської Федерації … Потрібно, щоб правоохоронні органи цим дійсно детально займалися. Я вас чую, і я з вами в цьому питанні спільної думки», — відповів президент.

⚡️ Медведчука фінансують з РФ, але я нічого не можу зробити, – Зеленський у відповідь на питання НацкорпусуСьогодні, під час візиту президента Зеленського на Волинь активісти Нацкорпусу поставити йому питання про Медведчука, нагадавши очільнику держави його ж слова про те, що йому відомо, ким фінансується одіозний політик.У відповідь нашим представникам Зеленський висловив переконання у тому, що Медведчук фінансується Кремлем, втім це питання не до нього, а до правоохоронних органів."Я впевнений, що він дійсно фінансується Російською Федерацією. Але цим мають детально займатись правоохоронні органи. Я з вами у цьому питанні однієї думки", – заявив Зеленський.❗️Нагадаємо, 2 липня Національний Корпус подав звернення до СБУ та Мін'юсту з вимогою заборонити прокремлівські політсили.#Нацкорпус #Зеленський #СтопРеванш🇺🇦 Національний Корпус | Обговорити у чаті 💬

Опубліковано Ромою Чернышевим Четвер, 9 липня 2020 р.

Як повідомляли «Кримські новини», Зеленський дорікнув Медведчуку з приводу того, що той згадує про військовополонених в Росії і на окупованих територіях тільки для власного піару.

Нагадаємо, Віктор Медведчук — кум президента Росії Володимира Путіна. Медведчук в Україні очолює політраду партії «Опозиційна платформа – За життя». Раніше він просував ідею федералізації України і проросійські погляди. Як відомо, Медведчук неодноразово їздив до Москви без відома української влади.

Дивитись ще: