У Керчі вирішили знести будівлю Херсонського технічного університету. Що там тепер з'явиться? База Росгвардії | QHA media
Керч
11 Лютого 2019, 13:32

У Керчі вирішили знести будівлю Херсонського технічного університету. Що там тепер з'явиться? База Росгвардії

Закрити

У Керчі місцева «влада» вирішила повністю знести будівлю керченської філії Херсонського національного технічного університету. Тепер тут розташується база Росгвардії.

Про це повідомляють «Новости Крыма».

На цьому етапі будівельники зводять другий поверх нового будинку. Територію огороджують високим парканом, — йдеться у повідомленні.

Ректор ХНТУ, професор Юрій Бардачов підтвердив сайту Херсон online, що у Керчі дійсно розташовувалась філія університету.

Однак, за його словами, за декілька місяців до окупації встигли вивезти на материк усе майно. Чого не скажеш про філії ХНТУ Феодосії, Ялти і Армянська.

Влітку 2017 року з’явилися фото, на яких можна побачити, як вандали розгромили місцеву будівлю Херсонського університету в Керчі.

За інформацією сайту Керч FM, «до виборів» частину будівлі університету ремонтували, влітку тут почалася розчистка під будівництво — керченські «депутати» передали цю ділянку до «федеральної власності«.

Як повідомляв Центр журналістських розслідувань, за час російської окупації Криму на материкову Україну зміг переїхати лише один вуз — Таврійський національний університет імені Вернадського.

Дивитись ще: