У Держдумі Росії запропонували закрити хімзаводи на півночі Криму | QHA media
19 Серпня 2019, 10:28

У Держдумі Росії запропонували закрити хімзаводи на півночі Криму

Закрити

Депутат Держдуми Росії від анексованого Криму Михайло Шеремет запропонував розглянути питання про закриття хімзаводів у північній частині півострова.

Таку інформацію опублікувало російське інформагентство РИА Новости.

Розумію, що ці підприємства містоутворюючі, але все ж таки вважаю, що ми маємо розглянути питання поступового згортання хімічних виробництв на півострові. У перспективі на півночі Криму можна було б розмістити кластер підприємств, які спеціалізуються на виконанні замовлень військово-промислової галузі, — заявив Шеремет.


Завод «Кримський титан»

Нагадаємо, у серпні 2018 року на півночі Криму сталася екологічна катастрофа, пов’язана із заводом «Кримський титан». У результаті викиду сірчистого ангідриду постраждало місто Армянськ та його околиці. Викиди із заводського кислотонакопичувача повторювалися декілька тижнів, у зв’язку із чим на деякий час з міста навіть евакуювали дітей.

На початку 2019 року кримська «влада» пообіцяла за два роки побудувати в Армянську нові очисні споруди.

У травні 2019 року в п’яти містах анексованого Криму показники забруднення атмосфери перевищували норму. Зокрема забруднення спостерігалося у Керчі, Красноперекопську, Севастополі, Сімферополі та Армянську.

Також QHA media опублікувало розгорнутий матеріал про те, що «Кримський титан» намагається ліквідувати передумови повторення екологічної катастрофи шляхом буріння надглибоких свердловин.

Дивитись ще: