У Чикаго скасували черговий концерт російського джазмена Бутмана через його підтримку анексії Криму. Активісти обіцяють протести й в інших американських містах | QHA media
04 Лютого 2020, 13:01

У Чикаго скасували черговий концерт російського джазмена Бутмана через його підтримку анексії Криму. Активісти обіцяють протести й в інших американських містах

Закрити

У Чикаго скасували черговий концерт російського джазмена, який у 2014 році підтримав анексію Криму — Ігоря Бутмана.

Про це повідомила журналістка Юлія Городецька, передає «Крим.Реалії».

За її словами, активісти, які писали листи організаторам концерту в Нью-Йорку з проханням його скасувати, отримали повідомлення, що виступ у Чикаго скасовується.

На сайті Бутмана ще є згадка про концерт, при цьому на сайті клубу The Promontory, де він мав виступати — анонсу більше немає.

Сам російський джазмен і його представники не коментували скасування концерту.

Також повідомляється, що його концерт в Енн-Арбор (штат Мічиган), який був запланований на 13 лютого і мав закривати американський тур, скасували.

Активісти стверджують, що російського саксофоніста очікують протести й в інших американських містах.

QHA media повідомляло, що бостонський джаз-клуб RegattaBar скасував запланований на 12 лютого виступ російського джазового квінтету Ігоря Бутмана через підтримку музикантом політики президента Росії Володимира Путіна і агресії проти України.

Дивитись ще: