У більш ніж 40 містах Росії проводяться масштабні обшуки у соратників Навального. Залучено не менше тисячі співробітників силових структур | QHA media
12 Вересня 2019, 13:10

У більш ніж 40 містах Росії проводяться масштабні обшуки у соратників Навального. Залучено не менше тисячі співробітників силових структур

Закрити

По всій Росії у штабах Фонду боротьби з корупцією (ФБК) опозиціонера Олексія Навального проводяться обшуки.

Обшуки вже відбулися у більш ніж 40 містах.

За словами ексголови передвиборного штабу Навального Леоніда Волкова, залучено не менше тисячі співробітників силових структур.

Результат пошуку зображень за запитом "обыски фбк"

Волков також повідомив, що усі співробітники ФБК після обшуків їдуть на допити у місцеві підрозділи російського Слідкому в якості свідків у «справі про відмивання».

Окончательно. Подтверждены обыски сегодня утром у координаторов штабов, сотрудников штабов и в помещениях самих штабов…

Опубліковано Леонидом Волковим Середа, 11 вересня 2019 р.

Сам Олексій Навальний назвав обшуки грабіжництвом.

За словами активіста ФБК В’ячеслава Гімаді, справа проти Фонду — це, по суті, репресії проти тих, хто порушує проблеми Росії і «стримує країну від падіння у відвертий 1937 рік або яке-небудь Сомалі».

Обыски у сотрудников Навального проходят на основании постановлений Басманного суда от 04.09.2019, которых в тот день…

Опубліковано Vyacheslav Gimadi Середа, 11 вересня 2019 р.

Слідком РФ проводить обшуки у рамках порушеної справи про відмивання ФБК 1 млрд рублів. Слідчі припускають, що керівники Фонду отримували великі суми готівкою від невідомих осіб, а потім вносили ці гроші під виглядом особистих пожертвувань на рахунки фонду «П’ята пора року» і афілійованих структур.

Востаннє Навальний був затриманий російськими силовиками 12 червня під час акції на підтримку кореспондента видання «Медуза» Івана Голунова.

Дивитись ще: