У Білорусі зафіксували 13 летальних випадків від COVID-19. Чотири з них — за останню добу | QHA media
06 Квітня 2020, 16:00

У Білорусі зафіксували 13 летальних випадків від COVID-19. Чотири з них — за останню добу

Закрити
Фото: Anadolu Agency

Станом на сьогодні, 6 квітня, у Білорусі офіційно підтверджено 13 випадків смерті людей з коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це повідомляє міністерство охорони здоров’я Білорусі.

Зареєстровано 13 випадків смерті пацієнтів, у яких численні хронічні захворювання були обтяжені коронавірусною інфекцією, — йдеться у повідомленні.

Ще вчора МОЗ повідомляло про вісім летальних випадків.

Зазначається, що наразі на стаціонарному лікуванні у Білорусі перебуває 634 людини з COVID-19. Основна частина пацієнтів — особи першого контакту, які були виявлені під час епідрозслідувань і на момент тестування перебували в стаціонарах. У МОЗ Білорусі запевняють, що у більшості пацієнтів перебіг хвороби відбувається у легкій або середній формі.

Станом на 6 квітня в Білорусі проведено понад 40 тисяч тестів на коронавірусну інфекцію.

Нагадаємо, у Білорусі від пневмонії 31 березня помер актор Віктор Дашкевич, в якого раніше підтвердили інфікування новим коронавірусом. Це стало першою у державі смертю від коронавірусу SARS-CoV-2. Зазначимо, у Білорусі у зв’язку із пандемією коронавірусу офіційно не оголошено карантин.

Як повідомляло QHA media, в країні продовжується підготовка святкових заходів до 75-річчя перемоги у Другій світовій війні. При цьому президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що «Господь повинен оберігати Білорусь від коронавірусу».

Дивитись ще: