«Твій Спокій — Твоя Свобода»: співачка з Сімферополя випустила спільний трек з львівським гуртом

Новини України та світу
Хельга Полтавка
17 Червня 2021, 15:05
Хельга Полтавка
17 Червня 2021, 15:05

Побачив світ новий спільний трек електронного дуету мультиінструменталісток зі Львова «Krapka;KOMA» та української авторки, співачки, викладачки з Сімферополя Юлії Качули — «Твій Спокій — Твоя Свобода».

Відеокліп Качула оприлюднила у YouTube.

Як зазначається, кліп став творчим мостом, що з’єднує два світи однієї країни. У відео можна побачити учнів Качули — учасників проєкту «Діти Криму».

Єдність — це берегти разом цінності, які нам так наполегливо звідусіль намагаються підмінити. Зла не більше, воно, виявляється, просто більш згуртоване. Ми разом з Krapka;KOMA зробили не просто спільний трек і відео, ми об’єднали і об’єдналися. А далі — справа за кожним, — написала співачка.

Молоді артистки дистанційно створили трек і відзняли відео. Зйомки відбувались у Львові та Сімферополі.

Довідка: Krapka;KOMA — це дівочий електронний гурт, що базується у Львові. Музичний жанр проєкту поєднує риси downtempo, trip-hop, indie electronica та experimental, іноді присутні елементи джазу, адже обидві музикантки мають джазову освіту. Серед музичних гуртів, які найбільше вплинули на проєкт, можна виділити британські колективи Submotion Orchestra та Radiohead. За рік існування Krapka;KOMA випустили чотири кліпи, дві міжнародні колаборації, одна з яких перемогла в конкурсі від British Council — Selector Radio.

Гурт дав понад 25 виступів в Україні та за кордоном (Нідерланди та Іспанія), публікувався у британських медіа, написав саундтрек до відеогри Titan Chaser, представляв Україну на фестивалі Waves Vienna разом з Dakh Daughters і Tik Tu, випустив дебютний EP, а також публікувався на вінілі Vinyl Moon Vol.65 у Лос-Анджелесі.

Як повідомляли «Кримські новини», кримська співачка Юлія Качула і український репер Міха (Михайло Невідомський) виконали пісню на вірш Тараса Шевченка «Гоголю».