«Туристам все, а населенню ніт» — у Сімферополі й Алушті обмежать водопостачання

Новини України та світу
Ірина Требунських
15 Квітня 2021, 16:55
Ірина Требунських
15 Квітня 2021, 16:55

У тимчасово окупованій Алушті вирішили ще більше обмежити подачу води для населення. Про це заявила «глава» окупаційної «адміністрації» міста Галина Огньова, цитує сайт держави-окупанта «24 Крим».

Переходимо на серйозний графік для наших жителів. Буде зменшено подачу води до п’яти годин. Новий графік буде в Алушті з наступного тижня, — сказала окупантка.

Цікаво, що подаючи дедалі менше питної води населенню, окупанти навіть не приховують, що це робиться заради туристичного сезону. «При цьому санаторно-курортні комплекси будуть забезпечені водою постійно», — додала «глава адміністрації» окупованого міста.

Водночас «адміністрація» Сімферополя сьогодні, 15 квітня, проінформувала, що мешканці кількох вулиць міста залишаться без водопостачання через ремонтні роботи. Йдеться про вулиці Кечкеметська, Алтайська, Арабатська, Панфіловців, а також вулиця Полюсна з прилеглими вулицями і провулками.

Коли водопостачання відновлять — невідомо. Та при цьому окупанти хизуються розконсервуванням фонтанів у двох скверах задля «гостей столиці». «Усі етапи роботи з розконсервування гідротехнічних споруд займуть до двох тижнів, після чого фонтани будуть готові до роботи на радість містян і гостей столиці», — пишуть окупанти на сайті «адміністрації».

Нагадаємо, що з лютого в Алушті окупанти воду почали подавати на п'ять годин увечері та стільки ж вранці. Це третє місто в окупованому Криму, де вода постачатиметься за графіком.

В тимчасово окупованому Росією Криму від 24 серпня водопостачання населенню подається за жорстким графіком. До Алушти графіки подачі холодної води по годинах ввели у Сімферополі та ще 39 населених пунктах поблизу. З середини грудня на такий же режим перейшла курортна Ялта з близько 30 навколишніми населеними пунктами.

«Кримські новини» публікували пояснення віцепрем'єра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова щодо того, за яких умов і яким чином Україна постачатиме воду в тимчасово окупований Росією Крим.