Турчинов повертається: екссекретар РНБО очолив виборчий штаб «Європейської солідарності» | QHA media
30 Червня 2020, 12:28

Турчинов повертається: екссекретар РНБО очолив виборчий штаб «Європейської солідарності»

Закрити

Колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов очолив штаб, який створює «Європейська солідарність».

Про це він повідомив у соцмережі.

Україні потрібне мирне перезавантаження влади. Нашій державі потрібні відповідальні професіонали, здатні зупинити руйнацію економіки, захистити країну та примусити всіх рахуватися з національними інтересами сильної і незалежної України. Мене не цікавить депутатський мандат чи державні посади, але щоб допомогти об’єднавчому процесу та підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила «Європейська Солідарність», — написав він.

Також він зазначив, що «сьогодні необхідне єднання і консолідація усіх відповідальних патріотичних сил, всіх, хто здатен професійно діяти в екстремальних умовах багатовекторної кризи».

Настав час забувати старі конфлікти і чвари та єднатися, щоб подолавши всі кризи і негаразди, забезпечити розвиток України як могутньої демократичної європейської держави, — підкреслив Турчинов.

Час, коли я не працюю в парламенті або на державних посадах, я завжди використовую, щоб займатися наукою, писати книжки,…

Опубліковано Олександром Турчиновим Понеділок, 29 червня 2020 р.

Нардепка від партії «Європейська солідарність» Ірина Геращенко зазначила, що Турчинов очолив виборчий штаб партії перед місцевими виборами.

Ставимо перед собою шляхетну мету: об‘єднати всі здорові, демократичні, проукраїнські та проєвропейські сили, зупинити реванш, не дати жодного шансу п’ятій колоні Кремля на місцевих виборах, — написала вона у соцмережі.

Також Геращенко зазначила, що вони «відкриті для всіх ідеологічних, ідейних, справжніх, патріотичних, розумних, проєвропейських, опозиційних».

«Закликаємо до об’єднання всі проукраїнські політичні партії і сили навколо великої і важливої мети: збереження України, захист її від дилетантів і зрадників», — додала вона.

Вже можна публічно говорити те, чому ми радіємо останні тижні . К Пастор 🙂 повертається! О. Турчинов очолив виборчий…

Опубліковано Iryna Gerashchenko Вівторок, 30 червня 2020 р.

Нагадаємо, Олександр Турчинов обіймав посаду секретаря РНБО з січня 2015 до травня 2019 року. На посаді секретаря Радбезу він забезпечував координацію реформування сектора безпеки і оборони України.

Дивитись ще: