Турчинов подав у відставку. Секретар РНБО прийняв таке рішення у зв'язку із завершенням президентства Порошенка | QHA media

Турчинов подав у відставку. Секретар РНБО прийняв таке рішення у зв'язку із завершенням президентства Порошенка

17 Травня 2019, 17:45
Закрити

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов подав у відставку.

Про це йдеться у його заяві на звільнення, передає прес-служба РНБО.

Турчинов вказує, що пов’язує таке рішення з припиненням повноважень чинного президента Петра Порошенка.

Разом з тим він висловив готовність безпосередньо на військову службу в будь-якому військовому підрозділі або військовому формуванні й надалі захищати нашу країну.

У зв’язку із припиненням повноважень президента України, який призначав мене на посаду, прошу розглянути питання про припинення відповідно до законодавства моїх повноважень як секретаря Ради національної безпеки і оборони України, — йдеться у документі.

Олександр Турчинов обіймав посаду секретаря РНБО з січня 2015 року. На посаді секретаря Радбезу він забезпечував координацію реформування сектора безпеки і оборони України.

Сьогодні, 17 травня, заяву про відставку також написав міністр закордонних справ України Павло Клімкін. За його словами, у нього є багато різних ідей для поліпшення політичної ситуації в Україні, які він збирається реалізовувати у якості депутата Верховної Ради.

Український парламент призначив інавгурацію новообраного президента України Володимира Зеленського на 20 травня. За таке рішення проголосували 315 народних депутатів.

Дивитись ще: