«Цілком очікуване рішення» — адвокат про відмову в апеляції фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» з «алуштинської групи» | QHA media
Репресії
15 Листопада 2019, 16:58

«Цілком очікуване рішення» — адвокат про відмову в апеляції фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» з «алуштинської групи»

Закрити

Сьогодні, 15 листопада, «Верховний суд» Криму відмовив в апеляційній скарзі захисту двох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» з «алуштинської групи».

Як повідомляє «Кримська солідарність», апеляція була подана на рішення «Київського районного суду» Сімферополя щодо продовження на три місяці арешту Руслану Нагаєву і Ленуру Халілову до 5 лютого 2020 року.

Адвокат кримських татар Іслям Веліляєв повідомив, що очікував такого рішення «суду».

В принципі усе було штатно, ми вже звикли до продовження. Ніяких надприродних новин у нас не сталося, — зазначив Веліляєв.

⚡СУД ПО «ДЕЛУ ХИЗБ УТ-ТАХРИР» ( АЛУШТИНСКАЯ ГРУППА)Информационный пост15.11.2019Сегодня, 15 ноября 2019 года в…

Опубліковано Крымская солидарность Пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

31 жовтня «Київський районний суд» Сімферополя продовжив арешт фігурантів так званої «алуштинської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» до 5 лютого 2020 року. Під час засідання «слідчий» послався на те, що в обвинувачених є українські паспорти, тому вони, мовляв, можуть сховатися, а також чинити тиск на свідків.

Руслана Нагаєва, Ленура Халілова, а також двох інших фігурантів «алуштинської групи» — Руслана Месутова і Ельдара Кантимірова затримали під час обшуків 10 червня цього року в Алушті та її околицях. Їх звинувачують в «участі у діяльності терористичної організації». У затриманих під час обшуків нібито були виявлені й вилучені екстремістська література, засоби обчислювальної техніки і зв’язку, електронні носії інформації. За день після затримання «Київський районний суд» Сімферополя заарештував кримських татар на термін до 5 серпня.

1 серпня їм продовжили арешт на три місяці до 5 листопада. Їхні адвокати відзначили неправомірність запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і попросили змінити його на домашній арешт.

Дивитись ще: