«Цей крок ініційовано Офісом президента» — дружина Порошенка йде з посту голови УКФ | QHA media
Розкадровка
16 Грудня 2019, 14:35

«Цей крок ініційовано Офісом президента» — дружина Порошенка йде з посту голови УКФ

Закрити

Голова Українського культурного фонду (УКФ) Марина Порошенко написала заяву про дострокове припинення повноважень у фонді.

Відповідне відео експрезидент Петро Порошенко опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Декілька днів тому від міністра культури, молоді та спорту України до Наглядової ради Українського культурного фонду надійшла пропозиція достроково припинити мої повноваження як голови Наглядової ради. Зрозуміло, що цей крок ініційовано Офісом президента, і про культуру в цій ситуації там явно не думали. Прикро, коли люди, які йшли до влади, обіцяючи великі справи, легко розмінюються на дрібні інтриги і популістські дії. Вмрішила добровільно скласти повноваження голови Фонду і особисто повідомила про це Наглядовій раді, — заявила Порошенко.

За її словами, за час роботи Фонду, культурно-мистецька спільнота відчула вагому підтримку і повірила у те, що державна організація може бути відкритою і повернутою обличчям до людей.

Також вона зазначила, що чинний голова Мінкульту Володимир Бородянський та інші представники влади раніше також мали позитивні відгуки про її діяльності.

Порошенко підкреслила, що причиною всьому є її прізвище.

“Претензія до мене одна — моє прізвище. Я ношу його більше 30 років і пишаюся ним. Воно увійшло в історію України, і ніхто — ні нинішній президент, ні міністр культури, — викреслити його не зможе. Тому прізвище змінювати не збираюся. І боротися за пост — також не буду. Я маю честь”, — зазначила вона.

Порошенко подякувала команді й підтвердила, що і в подальшому займатиметься благодійною діяльністю, інклюзивною освітою, культурними і художніми проєктами.

Марина написала заяву про дострокове приринення повноважень голови Наглядової ради Українсього Культурного Фонду

Марина написала заяву про дострокове припинення повноважень Голови Наглядової ради Українського Культурного Фонду. Цим кроком вона хоче запобігти тиску з боку чинної влади на членів команди.

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 16 грудня 2019 р.

Український культурний фонд був створений у 2017 році. Марина Порошенко стала головою УКФ 19 січня 2018 року. Ця бюджетна установа розподіляє кошти на культурні проєкти.

Дивитись ще: