«Це неможливо» — у Кремлі відкинули обговорення теми Криму в рамках Нормандського формату | QHA media
02 Грудня 2019, 15:24

«Це неможливо» — у Кремлі відкинули обговорення теми Криму в рамках Нормандського формату

Закрити

Будь-яке обговорення теми Криму неможливе.

Так прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков відповів на запитання про ймовірність обговорення теми анексованого українського півострова під час зустрічі учасників Нормандського формату в Парижі, повідомляє РИА Новости.

За словами Пєскова, немає ніякої різниці, в якому форматі ставити це питання (деокупацію Криму — прим. ред.).

Image result for песков кремль"

Тут ніякої реакції Кремля бути не може. Ну і, власне, будь-яке обговорення теми Криму неможливе. Про це неодноразово йшлося на різноманітних рівнях.

На уточнююче запитання про те, чи не приведе це до згортання перемовин, прес-секретар Путіна відповів: «Ні, не приведе».

Відповідаючи на запитання про те, як вчинить Путін, якщо голова української держави Володимир Зеленський на особистій зустрічі порушить питання про приналежність Криму, Пєсков зазначив, що господар Кремля «безумовно надасть розгорнуті, послідовні відповіді на усі відповідні запитання».

Раніше в інтерв’ю QHA media директор Інституту світової політики Євген Магда заявив, що Україна на зустрічі «нормандської четвірки» може включити до порядку денного проблему анексованого Криму, якщо Росія наполягатиме у Парижі на обговоренні питання газу.

У свою чергу заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Ахтем Чийгоз заявив, що розмови про те, що Нормандський формат не передбачає обговорення анексії українського півострова, є маніпуляцією.

Дивитись ще: