Третій рік за ґратами — фігуранту «справи Хізб ут-Тахрір» Нагаєву виповнилося 57 років

Новини України та світу
Ірина Требунських
07 Червня 2021, 15:23
Ірина Требунських
07 Червня 2021, 15:23

Сьогодні, 7 червня, мешканцю Алушти Руслану Нагаєву виповнюється 57 років. Та через політичні переслідування окупантів він змушений зустрічати його за ґратами, вдалині від рідних і близьких.

«Кримська солідарність» опублікувала слова підтримки, які передала сестра політв’язня Арзи.

Я завжди пишалася тобою і особливо пишаюся в ці складні для всіх нас дні тим, як ти стійко долаєш всі життєві труднощі без жалю! Ми всі, твої близькі, рідні, друзі — віримо в тебе, — написала вона.

Звернення підписано «твоя сестра Арзи, племінниця Сусанна, зять Ельдар, онука Камілла».

«І зараз, йдемо з сестрою додому і мені все здається, що ось-ось почуємо: «Дівчатка!», обернемося, і побачимо тата», — поділилася старша донька Нагаєва Севіль.

⚡️РУСЛАН НАГАЕВПолитзаключённому Крыма и жителю села Малореченское Алуштинского района Руслану Нагаеву сегодня...

Posted by Крымская солидарность on Sunday, June 6, 2021

Нагадаємо, Руслана Нагаєва, Ленура ХаліловаРуслана Месутова і Ельдара Кантимірова затримали під час обшуків 10 червня минулого року в Алушті та її околицях. У затриманих під час обшуків нібито були виявлені й вилучені екстремістська література, засоби обчислювальної техніки і зв’язку, електронні носії інформації. За день після затримання «Київський районний суд» Сімферополя заарештував кримських татар.

Як повідомляли «Кримські новини», трьох фігурантів «алуштинської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» Ленура Халілова, Ельдара Кантимірова і Руслана Нагаєва перевезли з СІЗО-1 в СІЗО-5 російського Ростова-на-Дону.