Третій день карантину: кияни штурмують маршрутки, у аптеках нестача медичних препаратів | QHA media
Фоторепортаж

Третій день карантину: кияни штурмують маршрутки, у аптеках нестача медичних препаратів

19 Березня 2020, 13:26
Закрити

Фото: Богдан Дацюк
Текст: Ігор Зайцев

QHA media

Сьогодні, 19 березня, в Україні йде третій день карантину у зв’язку з пандемією у світі нового коронавірусу Covid – 19. Згідно з рішенням уряду, яким запроваджено низку заборон, щоб запобігти розповсюдженню захворювань, – міські перевезення треба обмежити режимом до десяти осіб у маршрутних таксі і таксі, а також до 20 осіб у тролейбусах, автобусах та вагонах трамваїв.

Через це у Києві біля метро «Чернігівська» стався колапс – місцеві мешканці пішли штурмом на автобуси, а поліцейські намагалися не пускати в транспорт більше десяти осіб.

Один автобус жителі столиці зупинили, перекривши йому дорогу, і почали заходити всередину. Це призвело до штовханини з поліцейськими.

Також, згідно з рішенням української влади, пасажири мусять бути в медичних масках, але більшість аптек не мають їх у наявності.

Через карантинні заходи утворилися великі черги до автобусів.

Також у продажі тимчасово немає антисептиків для рук та етилового спирту.

QHA media повідомляло, що станом на 19 березня в Україні зареєстровано 16 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та місто Київ (2). Наразі в країні зафіксовано дві смерті.