«Терор російської влади триватиме, поки Крим залишається в умовах окупації» — Умєров | QHA media
07 Липня 2020, 17:14

«Терор російської влади триватиме, поки Крим залишається в умовах окупації» — Умєров

Закрити

Терор російської влади проти громадян України, які відстоюють своє право на свободу віросповідання і свободу слова, буде тривати доти, поки Крим залишається в умовах окупації.

Так народний депутат, делегат Курултаю кримськотатарського народу Рустем Умєров прокоментував сьогоднішню облаву російської ФСБ на кримських татар в тимчасово окупованому Росією Криму.

Умєров зазначив, що Росія має припинити свої протиправні дії на території України. Також держава-агресор має вивести свої збройні формування з тимчасово окупованих територій, зокрема, і бойовиків приватних військових компаній.

Поки це не відбудеться, поки всі окуповані території України не повернуться під повний контроль української держави, міжнародний політичний та економічний тиск на Росію не тільки повною мірою збережеться, але і буде посилено, — підкреслив він.

Депутат додав, що РФ також повинна забезпечити судову відповідальність осіб, причетних до незаконних дій на тимчасово окупованих територіях України.

https://www.facebook.com/rustem.umerov9.0/posts/273087074024521

Як повідомляли «Кримські новини», в тимчасово анексованому Криму 7 липня з 4 години ранку російські силовики провели обшуки та затримання кримських татар. Шістьох осіб забрали в «управління ФСБ» у Сімферополі. Прокуратура АР Криму відкрила кримінальне провадження через незаконні обшуки у кримчан на анексованому півострові з боку окупаційної ФСБ.

Читайте цю новину арабською

Дивитись ще: