Телеканал «Дом» — Мінкультури презентувало мовник для тимчасово окупованих територій | QHA media
ВІДЕО
02 Березня 2020, 17:10

Телеканал «Дом» — Мінкультури презентувало мовник для тимчасово окупованих територій

Закрити

Міністерство культури України сьогодні, 2 березня, презентувало новий розважально-інформаційний телеканал «Дом», який транслюватиметься на окуповані Росією території.

У презентації взяли участь в.о. гендиректора телеканалу UATV Юлія Островська, перший заступник міністра культури Анатолій Максимчук, заступник голови комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв, а також заступники голови Офісу президента Юрій Костюк та Кирило Тимошенко.

Головна мета нашого каналу — повернення культурного, політичного і суспільного життя України в порядок денний громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, — пояснила Островська.  

Під час презентації телеканалу було оприлюднено інформацію, що 54% людей на окупованих РФ українських територіях не мають доступу до українських телеканалів, а 43% — до українських сайтів.

Тимошенко у свою чергу запевнив, що «на цьому каналі буде йти найпреміальніший контент — зокрема, серіали, спортивні трансляції тощо». Також на каналі «Дом» планують запустити власні новини і ток-шоу. Протягом двох років він має повністю вийти на власне виробництво. І лише тоді трансляція телеканалу стане можлива через кабельні та супутникові провайдери. Наразі «Дом» доступний винятково у цифровому телебаченні.

Тимошенко підтвердив інформацію, що журналістів каналу «Дом» консультують, зокрема, й працівники «112 Україна», який належить соратнику Віктора Медведчука Тарасу Козаку.

«Там є люди з ICTV, «112-го», «Прямого» та інших телевізійних груп. І я не розумію, чому ми як професіонали кажемо, що якщо людина працювала на «112-му» каналі, то вона не може бути професіоналом на іншому телеканалі?», — сказав Тимошенко.

У свою чергу Потураєв пояснив, що цей канал створили на базі іномовлення UATV.

Як повідомляло QHA media, урядом України було вирішено створити окреме міністерство з питань окупованих територій. Водночас уряд обіцяє запустити український телеканал, що транслюватиметься на Донбасі та в Криму.

Дивитись ще: