Сивохо та зірвана презентація: ветерана полку «Азов» посадили під домашній арест на два місяці, ще двоє бійців очікують рішення суду | QHA media
Фото
13 Березня 2020, 18:48

Сивохо та зірвана презентація: ветерана полку «Азов» посадили під домашній арест на два місяці, ще двоє бійців очікують рішення суду

Закрити

Сьогодні, 13 березня, Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці для члена «Нацкорпусу», ветерана АТО Олександра Демидова (позивний Волков), якого судять за зрив презентації радника секретаря РНБО Сергія Сивохо.

Адвокат Демидова сказав журналістам, що його підзахисний ні в чому не винний – він був на презентації Сивохо, але на нього не нападав.

До суду прийшов нардеп Віталій Бондар, який хотів взяти Демидова і ще двох звинувачених в нападі на поруки.

Також сьогодні суд обиратиме запобіжні заходи ще одному ветерану АТО Юрію Каплі і голові київського осередку «Нацкорпусу» Сергію Тамаріну, яких також звинувачують у нападі на Сивохо.

Під будівлею суда активісти вимагали негайного звільнення своїх побратимів.

QHA media повідомляло, що 12 березня, радник секретаря РНБО Сергій Сивохо презентував Національну платформу примирення на Донбасі, але не зміг завершити свій виступ через протидію ветеранів полку «Азов».