«Сила у партнерстві» — до Грузії прибули українські військові

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Липня 2021, 17:
Асіф АлієвQHA
23 Липня 2021, 17:

Сьогодні, 23 липня, група українських військовослужбовців, які беруть участь в багатонаціональних навчаннях Agile Spirit 2021, прибула до Грузії.

Як повідомляє «Ехо Кавказу», військовослужбовці прибули на десантному кораблі «Юрій Олефіренко» і сторожовому катері «Старобільський» в порт Поті сьогодні вранці. Транспортування українських військових до Сенакі, на базу 2-ї піхотної бригади, і до Ахалцихе, на полігон Орфоло, забезпечить Західне командування сил оборони Грузії.

За даними сайту Мілітарний, Україну в навчаннях представлятиме зведений підрозділ морської піхоти ВМС.

Участь в маневрах візьмуть військовослужбовці з країн НАТО і партнерів військового альянсу, серед яких Азербайджан, Болгарія, Великобританія, Грузія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Польща, Румунія, США, Туреччина, Іспанія, Молдова, Канада і Франція.

Багатонаціональні військові навчання Agile Spirit («Моторний дух») розпочнуться 26 липня і триватимуть до 6 серпня. Девіз навчань — «Сила у партнерстві».

Метою навчань є відпрацювання дій у складі багатонаціонального батальйону з проведення операції з безпеки в кризовому регіоні, підвищення рівня сумісності зі Збройними силами Грузії, США та регіональними партнерами, зміцнення безпеки у Чорноморському регіоні.

Нагадаємо, 12 липня на базі центру підготовки військових частин і підрозділів «Широкий Лан» стартували міжнародні українсько-британські військові навчання «Козацька Булава-2021» (Cossack Mace). Участь у навчаннях візьмуть близько двох тисяч військовослужбовців і понад 300 одиниць військової техніки з п'яти країн. Серед них — Україна, Великобританія, Канада, США, Швеція.