Світовий банк надасть Україні 350 мільйонів доларів кредиту | QHA media
Цифри
27 Червня 2020, 15:33

Світовий банк надасть Україні 350 мільйонів доларів кредиту

Закрити

Рада виконавчих директорів Світового банку ухвалила рішення про надання Україні 350 мільйонів доларів США. Про це повідомляє пресслужба організації.

Ця сума надається в рамках першої позики на підтримку реформ, які є критично важливими для економічного відновлення, зокрема й пом’якшення наслідків пандемії COVID-19.

Світовий банк схвалює кроки українського уряду до зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель та збільшення виплат вразливим групам населення похилого віку.

Провідний економіст Світового банку по Білорусі, Молдові та Україні Фарук Кхан зазначив, для прозорості та ефективності ринку землі Україні важливо впровадити додаткове законодавство, удосконаливши механізм відчуження та розширивши доступ до фінансування для малих фермерських господарств.

Україна зробила перший історичний крок до розблокування інвестицій у сільське господарство, прийнявши закон про обіг сільськогосподарських земель, — підкреслив Кхан.

Також в рамках позики Світовий банком підтримуються такі реформи в Україні, як реструктуризація газового сектору та посилення системи соціального захисту для підтримки людей похилого віку, які є особливо вразливими до COVID-19.

Як повідомляли «Кримські новини», 14 квітня Світовий банк виділив Україні 135 млн доларів, з яких 35 млн спрямують на боротьбу з коронавірусною інфекцією COVID-19.

Дивитись ще: