«Суд» за скаргою вдови Рахімова проти «Слідкому» окупанти провели у закритому режимі

Новини України та світу
Хельга Полтавка
09 Червня 2021, 12:17
Сохіба Бурханова
Хельга Полтавка
09 Червня 2021, 12:17

Окупанти Криму продовжують незаконні «слідчі дії» та «суд» над вдовою убитого кримчанина Набі (Аюба) Рахімова.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

У «Київському районному суді» Сімферополя на засіданні з розгляду скарги адвоката Сіяра Панича на дії кримського «Слідкому» було ухвалено рішення продовжити судочинство в закритому режимі. Сохіба Бурханова була відсутня на процесі, — йдеться у повідомленні.

Адвокат Сіяр Панич подав скаргу на «Слідчий комітет» (СК) за відмову ознайомити захист з матеріалами «справи Набі Рахімова».

Раніше захисник відправляв кілька клопотань до СК про видачу тіла убитого окупантами Рахімова сім'ї та надання адвокату можливості вивчити матеріали справи.

Через відсутність відповіді від СК, захисник звернувся зі скаргою до «суду».

Пізніше йому дали відповідь на одну із заяв, що тіло не може бути повернуто, так як над ним все ще «проводиться судово-медична експертиза», — додають у «Кримській солідарності».

Адвокат розповів, що повторне звернення про видачу тіла Рахімова буде складено 10-11 червня — по закінченню місяця з моменту початку проведення «експертизи». Односельці й сусіди вбитого вимагають видати тіла Набі Рахімова для організації похорон відповідно до вимог Ісламу.

Вдова Рахімова наразі перебуває в центрі тимчасового тримання іноземних громадян, тому розгляд було відкладено до 16 червня.

Раніше «суд» постановив призначити штраф Бурхановій у розмірі дві тисячі рублів і «адміністративне видворення за межі РФ».

Нагадаємо, 11 травня російські силовики проводили незаконні слідчі заходи у селі Завітне Ічкинського (Совєтського) району в окупованому Криму. Окупанти застрелили Аюба Рахімова під час обшуку.

Після окупаційний Радянський районний «суд» Криму ухвалив видворити Сохібу Бурханову як з території Росії, так і з окупованих нею територій.

Як повідомляли «Кримські новини», силовики в тимчасово окупованому Росією Криму чинили тиск на Сохібу Бурханову, погрожуючи завдати шкоду її дітям.