«Суд» відмовив Балуху в умовно-достроковому звільненні. Адміністрація колонії за півроку «недостатньо вивчила його особистість» | QHA media
Репресії

«Суд» відмовив Балуху в умовно-достроковому звільненні. Адміністрація колонії за півроку «недостатньо вивчила його особистість»

25 Січня 2019, 14:40
Фото: znaj.ua
Закрити

Підконтрольний Кремлю «Керченський міський суд» не задовольнив клопотання захисту українського активіста Володимира Балуха про його умовно-дострокове звільнення.

Про це повідомляє громадська організація «Кримська солідарність».

Під час судового слухання «прокурор» заявив, що на Балуха покладено 51 стягнення, він стоїть на 3 видах профілактичного обліку, у тому числі «як схильний до нападу на представників правоохоронних органів».

У свою чергу була зачитана характеристика українця, яку надала адміністрація колонії. Хоча характеристика була позитивною, адміністрація виступає проти умовно-дострокового звільнення Балуха, посилаючись на те, що він перебуває в колонії 6 місяців і «за цей період його особистість мало вивчена».

⚡️ СУД ПО « ДЕЛУ ВЛАДИМИРА БАЛУХА»Информационный пост25.01.2019UPD_7. Судебное заседание окончено. Ходатайство…

Опубліковано Крымская солидарность Пʼятниця, 25 січня 2019 р.

Сам Балух відмовився брати участь в засіданні, передають Крим.Реалії. Свою відмову від участі в засіданні Балух прокоментував словами: «У цирку участі не беру».

Розгляд клопотання про умовно-дострокове звільнення Балуха було заплановано на 9 січня 2019 року, однак його перенесли на кінець місяця.

«Верховний суд» Криму в жовтні 2018 року переглянув вирок раніше засудженому до 5 років колонії Володимиру Балух і скоротив термін вироку за все на один місяць, засудивши його до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 тис. руб. 18 жовтня українець був доставлений у Керченську виправну колонію №2.

Політв’язень Володимир Балух під час подій на Майдані у Києві на своєму будинку в кримському селі розмістив прапор України. Після окупації півострова він не зняв прапор, за що російська влада почала його переслідувати. З квітня 2015 року в будинку українця почали проводити незаконні обшуки, під час яких знімали з даху його будинку і вилучали державний прапор України.

Дивитись ще: