Суд в Росії продовжив термін арешту фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» до 27 травня | QHA media
Репресії
19 Лютого 2019, 10:16

Суд в Росії продовжив термін арешту фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» до 27 травня

Закрити

Північно-Кавказький окружний військовий суд в російському Ростові-на-Дону вирішив продовжити термін арешту фігурантам «Хізб ут-Тахрір» (сімферопольська група) на три місяці.

Як повідомляє «Кримська солідарність», у ростовському СІЗО фігуранти справи пробудуть до 27 травня 2019 року.

Під час слухання сторона обвинувачення просила суд продовжити термін арешту на півроку, а адвокати — змінити запобіжний захід на домашній арешт.

На сьогоднішньому засіданні суду також були вислухані свідчення двох свідків обвинувачення.

Також на засіданні обвинувачені заявили, що суд — це репресії у їхньому відношенні та кримськотатарського народу в цілому, мета яких — налякати людей за їхні погляди на життя та віру.

⚡️СУД ПО ДЕЛУ «ХИЗБ УТ-ТАХРИР»(СИМФЕРОПОЛЬСКАЯ ГРУППА) Информационный пост18.02.2019.UPD_15. Решение суда: продлить…

Опубліковано Крымская солидарность Понеділок, 18 лютого 2019 р.

3 грудня 2018 року «суд» в Криму продовжив тримання під вартою фігурантів сімферопольської групи «справи Хізб ут-Тахрір» до 27 лютого 2019 року. У той же день ухвалено рішення про їхнє етапування до СІЗО Ростова-на-Дону.

Заарештовані у жовтні 2016 року за так звану «справу Хізб ут-Тахрір» (сімферопольська група) Теймур Абдуллаєв, Узеір Абдуллаєв, Еміль Джемаденов, Рустем Ісмаілов і Айдер Саледінов звинувачуються за ст. 205.1 і 205.5 Кримінального кодексу РФ в організації та участі в діяльності організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною. В Україні її діяльність не заборонена.

Дивитись ще: