«Суд» в окупованому Армянську засудив Кашука до майже чотирьох років позбавлення волі. Адвокат заявив, що не подаватиме апеляційну скаргу | QHA media

«Суд» в окупованому Армянську засудив Кашука до майже чотирьох років позбавлення волі. Адвокат заявив, що не подаватиме апеляційну скаргу

06 Квітня 2020, 19:22
Денис Кашук
Закрити

Сьогодні, 6 квітня, Армянський «міський суд» в анексованому Росією Криму оголосив рішення у справі проти жителя Сімферополя Дмитра Кашука. Як передає «Крим.Реалії», «суд» засудив його до трьох років і восьми місяців перебування у колонії загального режиму.

На сайті «суду» вказано, що суддею у цій справі виступила Лариса Ліхачева. Захист представляли адвокати Сергій Легостов, Віолета Синєглазова і Костянтин Рустемов.

Попередньо сторона захисту не має наміру подавати апеляційну скаргу. Сам Денис, на мій погляд, сприйняв вирок задовільно, наскільки це можливо в цій ситуації, — сказав Легостов.

Вирок набуде чинності протягом 10 днів.

Нагадаємо, 17 грудня стало відомо, що в окупованому Криму затримали українця Дениса Кашука. Родичі відшукали його лише за два дні. 20 грудня «Київський районний суд» Сімферополя заарештував Кашука до 18 лютого 2020 року.

Він звинувачується у зберіганні вибухових речовин та боєприпасів. У свою чергу прокуратура АР Крим порушила кримінальне провадження у зв’язку із фактом затримання і позбавлення волі Кашука.

QHA media повідомляло, що міністерство закордонних справ України висловило протест Росії і окупаційній «владі» Криму через затримання українського громадянина, жителя Сімферополя Дениса Кашука.

Дивитись ще: