«Суд» в Криму відправив у СІЗО ще двох затриманих вчора кримських татар. Вони перебуватимуть під арештом до 5 серпня | QHA media
Репресії

«Суд» в Криму відправив у СІЗО ще двох затриманих вчора кримських татар. Вони перебуватимуть під арештом до 5 серпня

11 Червня 2019, 17:03
Фото: Facebook/Крымская солидарность
Закрити

Підконтрольний Кремлю «Київський районний суд» Сімферополя обрав запобіжний захід затриманим під час обшуків 10 червня кримським татарам Руслану Нагаєву і Руслану Месутову.

Як повідомляє «Кримська солідарність», Нагаєва і Месутова відправили у СІЗО до 5 серпня.

Обыски в Крыму 10.06.2019

ОБЫСКИ В ДОМАХ КРЫМСКИХ ТАТАР10.06.201910 июня 2019 года, в домах 8-х мусульман, крымских татар, прошли обыски, после которых все арестованные были доставлены в отдел УФСБ г. Симферополь.Позже по четверым из них состоялись судебные заседания по избранию меры пресечения и шаблонным образом присудили содержание под стражей до 5 августа 2019 года. Сегодня, 11 июня 2019 года, проходят аналогичные суды по остальным из задержанных. Вновь под зданием суда собираются сотни людей дабы оказать свою поддержку и показать своё несогласие с подобными обвинениями и незаконными действиями.

Опубліковано Крымская солидарность Вівторок, 11 червня 2019 р.

Сьогодні також планується оголошення вироку Ленуру Халілову і Ельдару Кантимірову.

Як повідомив раніше адвокат Кантимірова Айдер Азаматов, його підзахисний має чотирьох малолітніх дітей. Він є єдиним годувальником у родині, де також живуть його літні батьки.

Раніше Кантиміров був притягнутий до адміністративної відповідальності за одиночний пікет біля свого будинку, на який він вийшов, не погодившись зі свавіллям силовиків щодо кримських татар.

Избрание меры пресечения по Кантимирову Эльдару, которого сегодня задержали Фсбшники будет завтра в Киевском районном…

Опубліковано Айдером Азаматовим Понеділок, 10 червня 2019 р.

Вчора сімферопольський «суд» відправив під варту до 5 серпня Ризу Омерова, Енвера Омерова, Айдера Джеппарова і Ескендера Сулейманова. Вісьмох кримських татар було затримано 10 червня під час масових обшуків в Алушті та околицях, а також у Білогірському та Сімферопольському районах. Їх усіх звинувачують в «участі у діяльності терористичної організації» (частини 1 і 2 статті 205.5 КК РФ).

Дивитись ще: