«Суд» в Криму відмовив в апеляції літньому кримському татарину, якого ФСБ називає «учасником добробату імені Номана Челебіджихана» | QHA media
Репресії
28 Лютого 2020, 16:47

«Суд» в Криму відмовив в апеляції літньому кримському татарину, якого ФСБ називає «учасником добробату імені Номана Челебіджихана»

Закрити

Сьогодні, 28 лютого, «Верховний суд» Криму відхилив апеляційну скаргу на продовження запобіжного заходу Наріману Межмедінову, якого звинувачують в участі в «кримськотатарськом батальйоні» імені Номана Челебіджихана.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

«Судове» засідання проходило в закритому режимі по відеоконференцзв’язку. Рішення першої інстанції було залишено в силі.

55-річному кримському татарину загрожує від 10 до 20 років позбавлення волі.

⚡СУД ПО «ДЕЛУ НАРИМАНА МЕЖМЕДИНОВА»Сегодня, 28 февраля 2020 года в Верховном суде Крыма состоялся суд по «делу…

Опубліковано Крымская солидарность Пʼятниця, 28 лютого 2020 р.

За версією російського слідства, вина літнього кримського татарина полягає в тому, що влітку 2016 року він поїхав в Україну, де «вступив до лав кримськотатарського добровольчого батальйону імені Челебіджихана».

Йому інкримінують частину 2 статті 208 Кримінального кодексу РФ («організація незаконного збройного формування або участь у ньому»).

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до російської омбудсменки Тетяни Москалькової з вимогою надати офіційну інформацію стосовно затриманих громадян України, у тому числі й Нарімана Межмедінова.

Дивитись ще: