«Суд» в Криму відмовив в апеляції двом фігурантам справи «Хізб ут-Тахрір» з «другої сімферопольської групи». Слухання проводилося у закритому режимі | QHA media
Репресії
11 Грудня 2019, 17:50

«Суд» в Криму відмовив в апеляції двом фігурантам справи «Хізб ут-Тахрір» з «другої сімферопольської групи». Слухання проводилося у закритому режимі

Закрити

Сьогодні «Верховний суд» Криму не задовольнив апеляційні скарги щодо двох кримських татар з «другої сімферопольської групи» — Ризи Ізетова і Алима Карімова, фігурантів у «справі Хізб ут-Тахрір».

Як повідомляє «Кримська солідарність», слухання проводилося у закритому режимі. Обвинувачені не були присутні на «судовому» засіданні, а брали участь за допомогою відеозв’язку.

«Суддя» відмовив у скарзі адвокатам кримських татар і постановив залишити Ризу Ізетова і Алима Карімова під вартою до 15 лютого 2020 року.

⚡️СУД НЕ УДОВЛЕТВОРИЛ АПЕЛЛЯЦИОННЫЕ ЖАЛОБЫ В ОТНОШЕНИИ РИЗЫ ИЗЕТОВА И АЛИМА КАРИМОВА11 декабря 2019 года в 12:00…

Опубліковано Крымская солидарность Середа, 11 грудня 2019 р.

Відзначимо, усі підсудні обвинувачуються за частиною 2 статті 205.5 КК Росії — «участь у діяльності організації, яка відповідно до законодавства РФ визнана терористичною».

Запобіжний захід у вигляді арешту до 15 лютого 2020 року було також продовжено і у відношенні інших фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» з так званої «другої сімферопольської групи»

Усі кримські татари, які проходять у «справі Хізб ут-Тахрір» з так званої «другої сімферопольської групи», були затримані 27 – 28 березня у декількох районах Криму і в Ростовській області РФ.

Дивитись ще: