«Суд» призупинив процес над Бекіровим на невизначений термін — до повного одужання обвинуваченого | QHA media
07 Жовтня 2019, 12:32

«Суд» призупинив процес над Бекіровим на невизначений термін — до повного одужання обвинуваченого

Закрити

«Суддя Центрального районного суду» Сімферополя Сергій Деменок у рамках засідання у кримінальній справі стосовно Едема Бекірова вирішив припинити судовий процес до повного одужання підсудного, повідомляє «Крымский процесс«.

Під час засідання «прокурор» виступив з клопотанням про те, щоб призупинити провадження.

У свою чергу захист повідомив, що дата завершення періоду реабілітації поки ще не відома і у зв’язку із цим адвокати підтримали клопотання про припинення судового провадження.

Сама справа залишиться у «Центральному райсуді», але до розгляду сторони повернуться тільки після того, як це дозволить стан здоров’я Едема Бекірова.

Едема Бекірова затримали російські силовики на в’їзді до Криму вранці 12 грудня 2018 року. Він заявив, що прямував на півострів для відвідування 78-річної матері та родичів. Наступного дня «Київський районний суд» Сімферополя взяв Бекірова під варту. Йому інкримінували зберігання і передачу вибухових речовин і боєприпасів.

Бекіров повернувся в Україну 7 вересня у рамках обміну Києва з Москвою ув’язненими. Його зустріла в аеропорту «Бориспіль» донька Елеонора. Він подякував усім за допомогу і участь у визволенні.

12 вересня донька колишнього політв’язня Едема Бекірова Елеонора, його адвокат Олексій Ладін і голова правління ГО «Крим.SOS» Таміла Ташева провели прес-конференцію «В’язень Кремля Едем Бекіров на волі», де розповіли про його справу і визволення. 13 вересня QHA media повідомляло, що «судове» слухання у справі Бекірова в анексованому Криму мало відбутися 7 жовтня.

Дивитись ще: