Суд дозволив Держбюро розслідувань примусово привезти Гонтареву на допит. Зараз ексголова НБУ знаходиться у Великобританії | QHA media
04 Вересня 2019, 17:00

Суд дозволив Держбюро розслідувань примусово привезти Гонтареву на допит. Зараз ексголова НБУ знаходиться у Великобританії

Закрити

Печерський районний суд Києва дозволив Державному бюро розслідувань застосувати до колишньої голови Національного банку України Валерії Гонтаревої силовий привід на допит.

Про це свідчать відповідні матеріали суду, датовані 27 серпня поточного року.

Як наголошується у судових матеріалах, Гонтарева, яка зараз перебуває за межами України, двічі не з’явилася на допит до ДБР і не повідомила причину неявки, тому до неї може бути застосований примусовий привід.

Суддя врахував усі обставини справи і ухвалив задовольнити клопотання слідчого ДБР про примусовий привід ексголови НБУ.

Сама Гонтарева зараз знаходиться у Великобританії. Наприкінці серпня вона потрапила під авто.

«Мене у понеділок вдень (26 серпня) на пішохідному переході у центрі Лондона збив автомобіль, і я тепер у госпіталі», — сказала Гонтарева. Вона додала, що поліція розслідує, чи був це нещасний випадок або почали реалізовуватися погрози.

Гонтарева фігурує у кримінальному провадженні, відкритому 31 липня 2019 року «за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами правління Національного банку з метою одержання неправомірної вигоди». Йдеться про внесення 19 січня 2016 року змін до нормативної бази НБУ щодо валютного регулювання і контролю.

Дивитись ще: