Стріляли в пам’ять, побили шибки — в окупантів у Керчі стався інцидент

Новини України та світу
Ірина Требунських
14 Квітня 2021, 15:19
Скріншот
Ірина Требунських
14 Квітня 2021, 15:19

В Криму окупанти вирішили провести мілітаризовану акцію до дня визволення Керчі від гітлерівських військ. Відео акції опублікували Kerch.FM.

Загарбники в окупованому ними місті використали дату як чергову нагоду «побрязкати зброєю». Тому на території морського вокзалу вони встановили дві гармати і зігнали «гвардію» держави-окупанта Росії.

Та під час «урочистості» перша гармата, яка мала дати залп, заклинила. Силовики окупантів, не впоравшись з озброєнням, кинулися до другої гармати, яка таки вистрілила. Але окупанти не прорахували, що постріл з гармати видає забагато шуму. Тому через гуркіт від пострілу в будівлі заводу вилетіли шибки.

Й досі живуть минулими перемогами. Пропоную на честь перемоги над Наполеоном спалити Москву, — написала коментаторка з ніком Ruslana Demchuk під відео.

«Постріли з української території в бік Росії... Це знак!», — написав коментатор з ніком Юрій Бойко.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Криму російські загарбники збираються провести щонайменше три так звані паради перемоги 9 травня, ігноруючи епідеміологічну небезпеку під час масових зібрань.

Як повідомляли «Кримські новини», українську ініціативу з консолідації зусиль щодо деокупації українського півострова «Кримську платформу» «спікер» окупаційного «парламенту» Володимир Константинов назвав «клубом ворогів Росії».