«Стратегія-18» традиційно провела одиночні пікети в Росії. Нагадали, що Крим — це Україна, і вимагали звільнення політв'язнів | QHA media
19 Березня 2020, 11:39

«Стратегія-18» традиційно провела одиночні пікети в Росії. Нагадали, що Крим — це Україна, і вимагали звільнення політв'язнів

Закрити

Активісти російської ініціативи «Стратегія-18» ввечері 18 березня вийшли на вулиці Москви з плакатами і одиночними пікетами, щоб підтримати заарештованих кримських татар і нагадати росіянам про анексію Криму Росією.

Учасники акції зазначили, що вулиці російської столиці спорожніли після поширення інформації про загрозу розповсюдження коронавірусної інфекції.

Ще недавно ця подія — «день приєднання Криму до РФ» — відзначалася з великою помпою. Але з часом масова радість згасла. Якщо і згадується, то якось побіжно. Ні, в окупованому Криму, звичайно, проводяться якісь заходи. Але в охопленій панікою коронавірусу Московії вже ніякими святкуваннями не пахне. Народ скуповує у магазинах гречку і борошно. Довгоочікуваний обмін полоненими так і не відбувся. Замість нього — нові облави, нові арешти. Ще шестеро кримських дітей залишилися без батьків, ще четверо кримських татар за ґратами. Розчарування величезне: багато хто вірив, що обмін буде, що бранці повернуться в сім’ї, — зазначила у соцмережі активістка Віра Лаврєшина.

Учасники акції вимагають звільнити з російських в’язниць усіх політув’язнених українських громадян, зокрема й кримських татар, та припинити їхнє переслідування з політичних мотивів. 

18 марта, если кто-то забыл, – это "праздничная" для оккупантов дата, день "возвращения Крыма в родную гавань". Еще…

Опубліковано Верою Лаврешиною Середа, 18 березня 2020 р.

Нагадаємо, щомісяця в Росії активісти «Стратегії-18» виходять на вулиці, вимагаючи звільнити українських політв’язнів з російських в’язниць.

Дивитись ще: