Стали відомі стартап-переможці, які отримають фінансову підтримку від держави | QHA media
Цифри
13 Липня 2020, 17:28

Стали відомі стартап-переможці, які отримають фінансову підтримку від держави

Закрити

В Україні відібрали дев’ять стартапів, які отримають гранти від 25 до 50 тисяч доларів. Про це сьогодні, 13 липня, повідомив Український стартап-фонд.

Зазначається, що першу стадію (pre-seed) розгляду бізнес-ідей пройшли шість стартапів. Це додаток для контент-маркетологів та піар-спеціалістів, дрон для візуального інспектування, мобільний додаток з віртуальним другом-психологом, спортивний трекер для контролю техніки бігу, моніторинг стану біполярної людини в реальному часі, а також платформа штучного інтелекту, яка на території фітнес-клубу функціонуватиме як віртуальний тренер.

Усі ці стартапи отримають по 25 тис дол на втілення.

На другій стадії (seed), де передбачено вже виділення з фонду по 50 тис дол, перемогли три стартапи. Це камін зі справжнім полум’ям, який можна розмістити у будь-якому приміщенні, і сервіс зворотнього зв’язку та NPS. Також у трійку переможців потрапила ідея підвищення ефективності продажів з безперервним моніторингом та інсайтами зі 117 альтернативних джерел даних.

Понеділок починається с чудових новин, тепер офіційно! ⚡️ Раді повідомити, що за результатами сьомого та восьмого пітчів…

Опубліковано Ukrainian Startup Fund Понеділок, 13 липня 2020 р.

Український фонд стартапів — це державний фонд, започаткований за ініціативи уряду України в грудні 2018 року. Статутний капітал фонду у 2020 році складає 440 мільйонів гривень.

Дивитись ще: