Стали відомі подробиці обшуку у громадського журналіста в окупованому Криму

Новини України та світу
Хельга Полтавка
19 Травня 2021, 13:05
Хельга Полтавка
19 Травня 2021, 13:05

Вранці, 19 травня, до кореспондента «Кримської солідарності» Зідана Аджикелямова приїхали з «процесуальними заходами» кілька поліцейських і співробітників ФСБ.

Аджикелямов повідомив, що на нього російські силовики склали «протокол» після проведення обшуку. Про це повідомляє ГО «Кримська солідарність».

За словами журналіста, йому не дали чіткої відповіді щодо причин обшуку.

Нібито я в розробці. Ймовірно, що у мене вдома щось є. Вони нічого не знайшли. Сказали, що склали протокол про те, що нічого немає: «Все спокійно, все у вас чисто. Ми акуратно прийшли, бачите, без ОМОНу, не вривалися. Все це зробили акуратно», — сказав Аджикелямов.

Він уточнив, що відмовився підписувати протоколи без адвоката, окупанти заявили, «тоді не треба нічого підписувати».

«І навіть не дали мені ані копії протоколів, нічого. Оскільки я не підписав ці папери. Якби я підписав, як вони кажуть, вони б дали мені копії протоколу», — розповів журналіст.

За його інформацією, в обшуку брали участь шість «силовиків» і двоє «понятих». Він також зазначив, що йому не дозволили фільмувати обшук або повідомляти про нього будь-кому.

У «правоохоронних органах» окупантів Криму цей обшук не коментують.

LIVE. 19.05.2021 года в посёлке Советский в доме журналиста «Крымской солидарности» Зидана Аджикелямова прошли процессуальные действия.

Posted by Крымская солидарность on Tuesday, May 18, 2021

Як повідомляли «Кримські новини», в окупованому Криму визнали кореспондента «Кримської солідарності» і «Граней.ру» Айдера Кадирова винним у «справі щодо неінформування» і призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 30 тисяч рублей.