Стало відомо про стан експолітв'язня Балуха, який приходив до тями після нападу | QHA media
16 Вересня 2020, 15:13

Стало відомо про стан експолітв'язня Балуха, який приходив до тями після нападу

Закрити

Ексбранець Кремля Володимир Балух приходив до тями і намагався зірвати пов’язку з голови, тому лікарі ввели його у стан медикаментозної коми.

Про це «Громадському радіо» повідомив колишній політв’язень, журналіст Роман Сущенко.

Балух у тяжкому стані, його введено у несвідомий медикаментозний стан, оскільки коли він приходив до тями, намагався зірвати пов’язку, лікарі, щоб він не повторив цей крок, прийняли таке рішення», — розповів він.

За словами Сущенка, скоріше за все, на Балуха напали люди, які «вміють бити і ламати кістки». На це вказує характер травм.

«Успіх подальшого розслідування цілком залежить від стану здоров’я Володимира Балуха. Правоохоронці чекають, коли він прийде до тями і зможе свідчити», – підсумував Сущенко. 

Слідство у справі побиття колишнього політв’язня Кремля Володимира Балуха розглядає чотири основні версії події: нещасний випадок, хуліганство, помста та умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Наразі судово-медична експертиза не завершена, ускладнює з’ясування важливих фізичних відомостей відсутність медичної карти Балуха, яка залишилась в окупованому Росією Криму. 

Водночас поліція з’ясувала більшість обставин того вечора, знайшла свідків та провела необхідні слідчі дії. 

Як повідомляли «Кримські новини», у 2017 році Володимира Балуха, який вивісив в анексованому Криму на своєму будинку український прапор, окупанти засудили до 5 років колонії загального режиму і штрафу в 10 тисяч рублів.

У ніч на 8 вересня у київському Гідропарку на Балуха напали та сильно побили. Після цього він переніс складну операцію на голові й був введений у стан медикаментозного сну.

У Володимира Балуха після побиття зникли телефон і банківська картка.

Дивитись ще: