Стало відомо, чим займатимуться 100 нардепів з партії «Слуга народу» під час дводенної поїздки по Донбасу | QHA media
21 Жовтня 2020, 15:16

Стало відомо, чим займатимуться 100 нардепів з партії «Слуга народу» під час дводенної поїздки по Донбасу

Закрити

Поїздка народних депутатів з фракції «Слуга народу» на Донбас, куди вони вирушили сьогодні вранці, триватиме впродовж двох днів.

Про це повідомила заступниця голови фракції Євгенія Кравчук, передає «Укрінформ«.

За її словами, участь у поїздці взяли близько сотні нардепів.

Ми не будемо робити там засідання – це робоча поїздка депутатів. Коли приїдемо на місце, розділимося на менші групи по 10-12 людей, і цими групами поїдемо з конкретними бригадами на місця їхньої дислокації, де й будемо ночувати. Групи з депутатами будуть розтягнуті фактично по лінії фронту. Думаю, що охопимо й Донецьку, і Луганську області. Перебуватимемо на Донбасі два дні», – зазначила Кравчук.

Вона розповіла, що під час цієї поїздки парламентарі планують поспілкуватися як з військовослужбовцями, так і з цивільними в тих населених пунктах, біля яких дислокуються бригади. Результати ж роботи, проведеної на Донбасі, «Слуги народу» планують обговорити на засіданні фракції вже після повернення до Києва.

Водночас Кравчук пояснила, чому до цієї поїздки на Донбас фракція долучилася не повним складом.

«Це добровільна поїздка. Частина депутатів не поїхали за станом здоров‘я – хворіють або нещодавно перехворіли, або ж зайняті на виборах, оскільки є керівниками організацій, кураторами виборів», – уточнила політик.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у своєму щорічному зверненні у парламенті заявив, що 120 нардепів від партії «Слуга народу» поїдуть на передову на Донбасі.