Стало відомо, чим отруїли Навального: розраховувалось, що політик помре в літаку | QHA media
14 Вересня 2020, 14:07

Стало відомо, чим отруїли Навального: розраховувалось, що політик помре в літаку

Закрити

Наявність отрути з групи «Новачок» в організмі російського опозиціонера Олексія Навального підтвердили дослідження лабораторій Франції та Швеції. Як інформує Meduza, про це заявили в уряді Німеччини.

Як пояснили у Берліні, зразки, взяті у Навального, були направлені в ці дві країни для проведення незалежного розслідування. Окрім цього, зразки також направлено в Організацію із заборони хімічної зброї, яка проведе своє дослідження.

Спочатку наявність слідів отрути з групи «Новачок» в організмі Навального показали дослідження, зроблені в спеціальній лабораторії Бундесверу.

У Німеччині вважають, що Навальний був отруєний новою, сильнішою версією «Новачка», про використання якої раніше не було відомо. Його отруйники розраховували, що політик помре в літаку.

Влада Росії офіційно стверджує, що аналізи, зроблені в Омську, не показали наявності в організмі Навального отруйних речовин. Однак в Омську в політика була «чітка картина отруєння», тому йому вкололи атропін ще коли він перебував у кареті швидкої допомоги.

Нагадаємо, 20 серпня російський опозиціонер Навальний з літака потрапив до реанімації в Омську з попереднім діагнозом — токсичне отруєння.

Як повідомляли «Кримські новини», Олексій Навальний заявляв, що кримські татари піддаються незаконним і абсолютно ірраціональним політичним репресіям, і російська влада панічно боїться будь-якого руху кримчан.