Сталі відомі деталі візиту президента Зеленського в Туреччину

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
10 Квітня 2021, 16:00
Асіф АлієвQHA
10 Квітня 2021, 16:00

Президент України Володимир Зеленський, який сьогодні прибув до Туреччини, матиме зустріч з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом в його стамбульській резиденції — палацу Хубер о 15.30.

Адміністрація президента Туреччини опублікувала в Twitter фотографію із зустрічі лідерів двох держав.

Як повідомляє новинний портал Haber7.com, в Стамбулі буде проведене засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною. Після церемонії підписання угод між двома країнами Ердоган та Зеленський проведуть спільну пресконференцію.

Також очікується, що між державами будуть укладені угоди про співпрацю в оборонній промисловості та туризмі. У порядку денному зустрічі також буде російська військова агресія на сході України.

Видання зазначає, що Зеленський напередодні відвідував українські війська на Донбасі, де останнім часом загострюється ситуація.

«Кримські новини» повідомляли, що літак голови держави здійснив посадку в аеропорту Стамбула, де його зустрічав посол України в Турецької Республіки Андрій Сибига.

Володимира Зеленського супроводжує його дружина, перша леді Олена Зеленська. У неї запланована зустріч з дружиною турецького лідера Еміне Ердоган.