США виділяють Україні понад 1,2 мільйонів доларів для протидії коронавірусу | QHA media
28 Березня 2020, 12:58

США виділяють Україні понад 1,2 мільйонів доларів для протидії коронавірусу

Закрити
Фото: Anadolu Agency

США вже з 3 квітня почне виділяти фінансову допомогу деяким країнам. Україні передбачено медичну та гуманітарну допомогу у розмірі понад 1,2 мільйонів доларів для протидії коронавірусу SARS-CoV-2, повідомляє українське посольство у США.

Допомога спрямовуватиметься на підготовку лабораторних систем, виявлення захворювання, надання технічної підтримки в реагуванні та інформуванні щодо ризиків поширення захворювання COVID-19, яке спричиняється коронавірусом SARS-CoV-2, тощо.

Україна високо цінує підтримку та допомогу влади США у сфері охорони здоров‘я та боротьби з пандемією, — зазначають у посольстві.

#США виділяють Україні медичну та гуманітарну допомогу у розмірі понад 1,2 млн доларів для протидії коронавірусуНадана…

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Пʼятниця, 27 березня 2020 р.

За даними Центру громадського здоров’я, 28 березня в Україні 311 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 8 летальних. П’ять пацієнтів, серед яких одна дитина, вже одужали. За добу було зафіксовано 93 нові випадки. Наразі випадки коронавірусу виявлені в усіх областях України, крім Кіровоградської.

Станом на ранок 28 березня до ЦГЗ надійшло 311 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 1 712 повідомлень про підозру на новий коронавірус.

QHA media повідомляло, що в США схвалили безпрецедентний за розміром пакет фінансової допомоги для подолання економічних наслідків пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 у країні. Держава виділить 2,2 трильйони доларів на підтримку бізнесу, працівників та закладів охорони здоров’я.

Дивитись ще: