США відновлюють польоти цивільної авіації біля окупованого Криму | QHA media
16 Жовтня 2020, 17:11

США відновлюють польоти цивільної авіації біля окупованого Криму

Закрити

Сполучені Штати Америки відновлюють польоти цивільної авіації над територією України у Чорному морі біля окупованого Криму з 27 жовтня 2020 року.

Про це повідомляє «Украерорух» у Facebook та міністр інфраструктури Владислав Криклій у Telegram.

У зв’язку із зміною умов в Україні і зі зниженням ризиків для цивільної авіації США ця поправка не продовжує заборону на польоти в зазначених районах Сімферополя, — йдеться у повідомленні.

Строк дії заборони на польоти над окупованою територією завершується 27 жовтня 2020 року.

При цьому США продовжують на рік заборону на польоти над територіями Дніпра. Польоти над повітряним простором над деякими районами Дніпра вважають «небезпечними».

Заборону продовжили над територією східної частини Дніпровського району до 27 жовтня 2021 року.

В управлінні відзначили, що Україна продемонструвала, що як і раніше вживає необхідні заходи для скорочення ризиків польотної безпеки у зоні повітряної відповідальності Сімферополя.

В «Украерорусі» уточнили, що йдеться про польоти через повітряний простір над Чорним морем, що знаходяться під відповідальністю України.

Нагадаємо, Україна після анексії Криму закрила його для повітряного руху, а також закрила усі кримські аеропорти для цивільної авіації України. Будь-які польоти туди і звідти є порушенням законів України і міжнародних правил. Пізніше деякі маршрути над Чорним морем були знову відкриті для руху цивільної авіації. Російські авіакомпанії порушують міжнародні норми та продовжують літати до анексованого Криму.

Як повідомляли «Кримські новини», окупанти Криму просять Білорусь запустити пряме авіаційне і залізничне сполучення між Мінськом та Сімферополем.

Дивитись ще: