«Справа Шеремета»: суд відмовив у відводі всього складу суддів

Новини України та світу
Хельга Полтавка
25 Травня 2021, 17:25
Хельга Полтавка
25 Травня 2021, 17:25

Шевченківський райсуд Києва під час розгляду справи про вбивство журналіста Павла Шеремета відмовив представниці потерпілих у цій справі Оксані Мельник у задоволенні відводу всього складу суду. Підозрювані у «справі Шеремета»: музикант і учасник ООС Андрій Антоненко, медпрацівниця Яна Дугарь, лікарка дитячої лікарні «Охматдит» і волонтер Юлія Кузьменко.

Про це оголосила суддя Оксана Голуб, повідомляє «Укрінформ».

Після того, як Мельник заявила цей відвід всьому складу суду, головуюча суддя оголошувала перерву для отримання інформації щодо обрання присяжних від апарату суду.

На засіданні прокурор і адвокат Антоненко Станіслав Кулик заявили, що на їхню думку, ця заява про відвід задоволенню не підлягає, інші обвинувачені та їхній захист також висловили свою думку щодо цього.

Після виходу з нарадчої кімнати, суд відмовив Мельник у задоволенні заяви про відвід всьому складу суду.

Суд ухвалив заяву Мельник про відвід залишити без задоволення, — сказала суддя.

Після цього суд продовжив дослідження матеріалів справи, раніше наданих прокурором.

Нагадаємо, 20 квітня у Шевченківському райсуді Києва розглядали докази сторони обвинувачення. Судді проігнорували запитання адвокатів щодо доказовості вилучених під час обшуку предметів.

Як повідомляли «Кримські новини», 30 квітня у Шевченківському райсуді Києва попри клопотання адвокатів, Антоненка знову залишили у скляному боксі. Тоді ж Андрію Антоненку змінили запобіжний захід на домашній арешт.

Раніше, 12 грудня 2019 року, голова МВС Арсен Аваков заявив про затримання підозрюваних у вбивстві Шеремета.