«Справа Шеремета»: поліція завершила слідство щодо Кузьменко, Антоненка і Дугарь | QHA media
22 Травня 2020, 18:18

«Справа Шеремета»: поліція завершила слідство щодо Кузьменко, Антоненка і Дугарь

Закрити

Поліція завершила розслідування щодо підозрюваних у виконанні вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомила «Українська правда».

Зараз повідомляють про завершення досудового розслідування. Сьогодні винесли постанову, матеріали відносно Кузьменко, Антоненко, Дугарь виділили в нове провадження і зразу оголосили про завершення досудового розслідування, — розповів Тарас Безпалий, адвокат підозрюваної Юлії Кузьменко.

У справі троє підозрюваних: музикант Андрій Антоненко, лікарка Юлія Кузьменко і військова медсестра Яна Дугарь.

Адвокат Кузьменко зазначив, що зайде в ізолятор тимчасового тримання до підзахисної, де йому мають вручити відповідні документи.

Адвокат іншої підозрюваної, Яни Дугарь, також підтвердив, що найближчим часом їм мають повідомити про завершення розслідування.

Окрім того, 22 травня не відбулося судове засідання щодо запобіжного заходу Кузьменко. Захист просив скасувати її арешт, однак суд перенесли на 27 травня. Причина – не з’явилися прокурори, не доставили підозрювану, не забезпечили зв’язок з нею.

Нагадаємо, Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві у результаті підриву автомобіля, що належав співзасновниці видання «Українська правда», цивільній дружині журналіста Олені Притулі. Прокуратура кваліфікувала інцидент як умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох людей.

12 грудня 2019 року голова МВС Арсен Аваков заявив про затримання підозрюваних у вбивстві Шеремета.