«Справа Шеремета»: Антоненка і Кузьменко залишили за ґратами, Дугарь дозволили зняти електронний браслет | QHA media
ВІДЕО

«Справа Шеремета»: Антоненка і Кузьменко залишили за ґратами, Дугарь дозволили зняти електронний браслет

13 Липня 2020, 16:47
Закрити

Сьогодні, 13 липня, у судах столиці переглядали клопотання щодо обраних запобіжних заходів фігурантам у справі вбивства журналіста Павла Шеремета: Андрію Антоненку, Яні Дугарь та Юлії Кузьменко.

Адвокати Антоненка клопотали про зміну запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 23 липня 2020 року.

За результатом апеляційного розгляду на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 25 травня 2020 року, апеляційну скаргу сторони захисту залишити без задоволення, — йдеться у постанові суду.

Також сьогодні у Печерському районному суді Києва розглядали клопотання сторони захисту про зміну запобіжного заходу для Кузьменко. Слідча суддя Олеся Батрин відмовила у задоволенні адвокатського клопотання.

Слідча суддя печерського суду Батрин О. В. залишила дитячого лікаря кардіохірурга Юлію Кузьменко під вартою..#FreeRiff #FreeAntonenko #FreeDugar #freeYuliaKuzmenko

Опубліковано Free Riff Понеділок, 13 липня 2020 р.

Водночас апеляційний суд столиці задовольнив клопотання адвокатів Дугарь та дозволив їй зняти електронний браслет і скасував територіальні обмеження на пересування.

Маленька перемога у Яни Дугарь!Знімають браслет і знято територіальні обмеження!Яна дякує всім за підтримку! Разом і до кінця!#FreeRiff #FreeAntonenko #FreeDugar #freeYuliaKuzmenko

Опубліковано Free Riff Понеділок, 13 липня 2020 р.

Нагадаємо, Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві у результаті підриву автомобіля, що належав співзасновниці видання «Українська правда», цивільній дружині журналіста Олені Притулі. Прокуратура кваліфікувала інцидент як умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох людей.

12 грудня 2019 року голова МВС Арсен Аваков заявив про затримання підозрюваних у вбивстві Шеремета. Відзначимо, у цьому підозрюються медпрацівниця Яна Дугарь, музикант і учасник ООС Андрій Антоненко, хірургиня дитячої лікарні «Охматдит» і волонтерка Юлія Кузьменко та сім’я учасників АТО — Владислав та Інна Грищенки.

22 травня поліція заявила про завершення розслідування щодо підозрюваних у виконанні вбивства журналіста Павла Шеремета.

Дивитись ще: