«Справа передана до суду» — двох громадян Росії судитимуть за спробу підірвати автомобіль співробітника української розвідки | QHA media
20 Березня 2020, 18:32

«Справа передана до суду» — двох громадян Росії судитимуть за спробу підірвати авто співробітника української розвідки

Закрити
Підірване авто співробітника української розвідки. 4 квітня 2019 року, Київ

Прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина РФ, який разом з іншим російським громадянином вчинили спробу терористичного акту. Як повідомляє Офіс генпрокурора, замах стався 4 квітня 2019 року.

Слідством встановлено, що обвинувачуваний разом із співучасником намагалися закласти вибухівку під припаркований у Києві автомобіль співробітника української розвідки.

Особа спільно з ще одним громадянином РФ, ймовірно, за завданням спецслужб країни-агресора, намагалася вчинити зазначене, проте вибухівка здетонувала у момент встановлення, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обвинувачуваний «раніше служив в особистій охороні голови однієї із республік, яка входить до складу РФ, а також обіймав посаду заступника керівника його адміністрації».

Обвинувачуваним є Тимур Дзортов, який до 2013 року служив в особистій охороні керівника Інгушетії, у 2015-2017 роках працював заступником керівника адміністрації голови цієї російської республіки.

Результат пошуку зображень за запитом тимур дзортов

Його співучасником є Олексій Комарічев. Обвинувальний акт стосовно Комарічева направлений до суду на початку березня.

Організація та здійснення терористичних актів у мирному Києві спецслужбами РФ може розцінюватись як доказ ведення агресивної війни проти України, — підкреслюють в Офісі генпрокурора.

У Києві 4 квітня 2019 року вибухнув легковик Chevrolet Evanda, у результаті чого чоловік, який закладав вибухівку, отримав поранення.

QHA media повідомляло, що у квітні 2019 року СБУ припинила діяльність на території України диверсійної терористичної групи спецслужб Росії, яка прямувала в країну для здійснення політичних вбивств і ліквідації офіцерів українських спецслужб.