«Справа Гандзюк»: суд розглянув апеляційні скарги Левіна і Мангера | QHA media
15 Жовтня 2020, 18:49

«Справа Гандзюк»: суд розглянув апеляційні скарги Левіна і Мангера

Закрити
Учасники акції «Хто замовив Катю Гандзюк?». Фото: Ґрати

Сьогодні, 15 жовтня, колегія суддів Київського апеляційного суду розглянула скарги, подані стороною захисту в інтересах обвинувачених Владислава Мангера та Олексія Левіна (Москаленка). Про це повідомляє пресслужба суду.

Зазначається, що адвокати голови Херсонської облради Мангера і колишнього помічника депутата Левіна оскаржували рішення попередньої інстанції щодо тримання обвинувачених під вартою без права застави до 18 жовтня 2020 року.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу Дніпровського райсуду Києва залишено без змін, апеляційні скарги сторони захисту, подані в інтересах обвинувачених М. та Л. — без задоволення, — йдеться у повідомленні.

В суді нагадують, що громадяни Мангер і Левін обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 27, частиною 2 статті 28, частиною 2 статті 121 («Умисне тяжке тілесне ушкодження») Кримінального кодексу України. Їх судять за фактом замовлення та організації нападу на активістку Катерину Гандзюк 31 липня 2018 року.

Обвинувачених в організації нападу на Катерину Гандзюк залишено під вартою15 жовтня 2020 року колегія суддів судової…

Опубліковано Київський апеляційний суд Четвер, 15 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, 4 листопада 2018 року активістка Катерина Гандзюк померла в опіковому центрі Київської міської клінічної лікарні №2. 31 липня її облили сірчаною кислотою, у результаті чого вона отримала хімічні опіки і втратила зір. За підозрою у причетності до її вбивства були затримані п’ятеро осіб.

Печерський райсуд Києва продовжив термін досудового розслідування у справі вбивства Катерини Гандзюк за підозрою Владислава Мангера та Олексія Левіна (Москаленка) до кінця липня 2020 року.

Вже 28 липня Генеральна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт проти Владислава Мангера та Олексія Левіна (Москаленка). Досудове слідство встановило, що Мангер разом із Левіним організували «нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження у спосіб, що має характер особливого мучення та спричинило смерть».

Як повідомляли «Кримські новини», 20 серпня Дніпровський районний суд Києва заарештував на два місяці Владислава Мангера та Олексія Левіна (Москаленка).

Дивитись ще: