«Справа Гандзюк»: Мангера і Левіна залишили за ґратами без права застави | QHA media
Фото

«Справа Гандзюк»: Мангера і Левіна залишили за ґратами без права застави

20 Серпня 2020, 14:46
Закрити

Дніпровський районний суд Києва сьогодні вночі заарештував на два місяці голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера та колишнього помічника депутата Олексія Левіна (Москаленка). Їх судять за фактом замовлення та організації нападу на активістку Катерину Гандзюк 31 липня 2018 року.

Про це повідомляє Watchers Media.

На попереднє засідання суду 18 серпня Левін прийшов без одягу. Він заявив, що його начебто били конвоїри і розірвали його одяг. У свою чергу очільник конвою розповів, що фігурант сам відмовився вдягатися.

​Розгляд справи по суті про замовлення нападу на Гандзюк почався з того, що один з обвинувачених Левін з'явився до суду…

Опубліковано Watchers.Media Вівторок, 18 серпня 2020 р.

Протягом двох днів сторона захисту Мангера та Левіна подали більше двадцяти клопотань. Розгляд справи продовжили 19 серпня, а рішення суддя зачитала вже після опівночі. Частину клопотань адвокатів підозрюваних задовольнили. Так, Левіну, який заявляв про начебто побиття конвоїрами, провели медичний огляд. В нього виявили синці, які кваліфікували як легкі тілесні ушкодження.

Натомість суддя задовольнила клопотання сторони обвинувачення: про призначення справи до розгляду по суті і продовження арешту на 60 діб без альтернативи застави.

Левіна і Мангера утримуватимуть у Лук‘янівському СІЗО. Наступне засідання у цій справі призначено на 28 серпня 2020 року.

Обвинувачених у замовленні смертельного нападу на Катерину Гандзюк залишили під вартою. Обвинувальний акт стосовно…

Опубліковано Watchers.Media Четвер, 20 серпня 2020 р.

Нагадаємо, 4 листопада 2018 року активістка Катерина Гандзюк померла в опіковому центрі Київської міської клінічної лікарні №2. 31 липня її облили сірчаною кислотою, у результаті чого вона отримала хімічні опіки і втратила зір. За підозрою у причетності до її вбивства були затримані п’ятеро осіб.

Печерський райсуд Києва продовжив термін досудового розслідування у справі вбивства Катерини Гандзюк за підозрою Владислава Мангера та Олексія Левіна (Москаленка) до кінця липня 2020 року.

Вже 28 липня Генеральна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт проти Владислава Мангера та Олексія Левіна (Москаленка). Досудове слідство встановило, що Мангер разом ізЛевіним організували «нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження у спосіб, що має характер особливого мучення та спричинило смерть».

Дивитись ще: