«Справа» Джемілєва: свідок обвинувачення розповів нові подробиці щодо інциденту з «камуфляжниками» поблизу окупованого Армянська

Новини України та світу
Ольга ПолтавкаQHA
30 Липня 2020, 16:05
Ольга ПолтавкаQHA
30 Липня 2020, 16:05

30 липня в міському "суді" окупованого Армянська відбулося "судове засідання" щодо національного лідера кримських татар Мустафи Джемілєва, під час якого допитували свідка обвинувачення Музафара Фукала. Про це повідомляє адвокат Джемілєва Микола Полозов у Facebook.

Свідок розповів, що коли прибув до посту ДАІ 3 травня 2014 року, то виявив, що там перебувають озброєні автоматичною зброєю люди у камуфляжній формі без розпізнавальних знаків, деякі були в балаклавах і масках. Вони стали ланцюжком обличчям у напрямку до Армянська, за ними стояв бронетранспортер. Поруч в лісосмузі було ще не менше сотні людей у ​​камуфляжній формі й кілька одиниць бойової техніки.

Люди, які прийшли зустріти Мустафу Джемілєва, не поводили себе агресивно, не намагалися псувати і ламати будь-яке майно, були без зброї. Між ними і людьми в камуфляжі йшла полеміка. У якийсь момент люди в камуфляжі в присутності жінок і дітей почали стріляти з автоматів в повітря, — йдеться у повідомленні.

Свідок Фукала також підкреслив, що у тій місцевості не спостерігав чітких видимих ​​прикордонних знаків, прикордонних стовпів з символікою герба Російської Федерації, будь-чого, що попереджає про прикордонний режим і державний кордон.

За словами свідка, жодних спроб прорватися через ланцюг озброєних людей в камуфляжі у напрямку до Армянська Мустафа Джемілєв не робив. Він перебував увесь час приблизно в одному й тому ж місці. Чим були викликані постріли з боку людей у камуфляжі, свідок не знає, — додав Полозов.

Відзначається, що наступне судове засідання у "справі" проти Мустафи Джемілєва відбудеться 10 вересня.

Дело Мустафы ДжемилеваСегодня в городском суде Армянска состоялось второе судебное заседание по делу против Мустафы...

Опубліковано Nikolai Polozov Четвер, 30 липня 2020 р.

Нагадаємо, Мустафу Джемілєва російський "суд" в окупованому Криму звинувачує за частиною 3 статті 322 Кримінального кодексу Росії — "незаконний перетин державного кордону Росії", за частиною 1 статті 222 — "незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, її основних частин, боєприпасів" і за статтею 224 — "недбале зберігання вогнепальної зброї, яке створило умови для її використання іншою особою, якщо це спричинило смерть людини або інші тяжкі наслідки".