«Справа Джемілєва»: окупанти надали пошкоджені речові докази

Новини України та світу
Ірина Требунських
16 Квітня 2021, 13:36
Мустафа Джемілєв
Ірина Требунських
16 Квітня 2021, 13:36

В Армянському міському окупаційному «суді» «прокурор» представляв речові докази у «справі» лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, якого заочно «судять» в тимчасово окупованому Криму. Про це «Кримській солідарності» розповів адвокат Микола Полозов.

Кілька компакт-дисків виявилися пошкодженими. За словами Полозова, в одному з дисків не відкривалася папка з файлами, на іншому була подряпина.

Один з дисків був також пошкодженим. Коли його відкрили, то виявилося, що він був підшитий до матеріалів «кримінальної справи», проколотий діркопробивачем, — розповів адвокат.

Сторона захисту клопотала щодо виклику до «суду» тих, хто збирав ці речові докази. Але «суддя» відмовив через те, що клопотання нібито подане зарано, а пошкоджені докази спочатку потрібно вивчити.

Водночас «прокурор» відмовився досліджувати кілька дисків, на яких містилися свідчення про осіб, які були присутніми 3 травня 2014 року в районі пункту пропуску «Армянськ». Свою відмову він ніяк не аргументував.

«Фактично ми завершуємо дослідження речових доказів», — додав Полозов.

⚡«СЕГОДНЯ МЫ ЗАВЕРШАЕМ ИССЛЕДОВАНИЕ ВЕЩЕСТВЕННЫХ ДОКАЗАТЕЛЬСТВ», - адвокат Николай Полозов

⚡«СЕГОДНЯ МЫ ЗАВЕРШАЕМ ИССЛЕДОВАНИЕ ВЕЩЕСТВЕННЫХ ДОКАЗАТЕЛЬСТВ», - адвокат Николай ПолозовСегодня, в в Армянском городском суде состоялось судебное заседание по «делу Мустафы Джемилева», в ходе которого рассматривалось дело по существу.Подробнее в нашем видеорепортаже.

Posted by Крымская солидарность on Thursday, April 15, 2021

Раніше в окупаційному «суді» допитали свідків, представлених стороною «обвинувачення» у справі проти Мустафи Джемілєва.

Свідки «сторони обвинувачення» під час допиту плуталися та суперечили самі собі.

Як повідомляли «Кримські новини», окупанти Криму відновили «судовий процес» у «справі Джемілєва».

Мустафа Джемілєв повідомив, що має намір довести абсурдність звинувачень російської сторони у Європейському суді з прав людини у тих «кримінальних справах», які порушені проти нього в окупованому Криму.